O nas

Beskidzkie Centrum Stomatologii to profesjonalna i nowoczesna praktyka stomatologiczna, w której podstawową zasadą jest najwyższa jakość wykonywanych zabiegów w przyjaznej i kameralnej atmosferze.

Świadczymy szeroki zakres usług stomatologicznych na wysokiej klasy sprzęcie niemieckiej firmy KaVo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo. Wszystkie pomieszczenia naszego centrum są klimatyzowane i przystosowane dla pacjentów niepełnosprawnych.

Poznaj nasz zespół

lek. stom. Joanna Wasilewska-Tomica

Ukończyła Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 2003r. Doświadczenie zawodowe zdobywała na wielu kursach i warsztatach szkoleniowych w zakresie stomatologii ogólnej i ortodoncji.

Certyfikowany lekarz Invisalign

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyce i ortodoncji. Uwielbia dzieci, swoją delikatnością potrafi zjednać sobie najbardziej wystraszonego małego pacjenta.

lek. stom. Jakub Gałaszek

Ukończył Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w roku 2007. Staż odbył w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu.

Konsekwentnie podnosi swoje kwalifikacje, które poparte są licznymi certyfikatami.

Zainteresowania: chirurgia stomatologiczna i implantologia.

lek. dent. Mateusz Juszczyk

Studia ukończyłem w 2020 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W pracy zawodowej zajmuję się stomatologią dziecięcą i zachowawczą. Do pacjentów podchodzę w sposób indywidualny, tak aby zapewnić najwyższy komfort i jakość wizyt. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Zawodowo interesuje się stomatologią cyfrową i jej zastosowaniem praktycznym. Prywatnie, pasjonat technologii użytkowej i amatorski kolarz.

lek. dent. Katarzyna Kania

Ukończyła Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. Specjalizuje się zawodowo w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji z użyciem mikroskopu.

Pielęgniarka / Pomoc stomatologiczna Krystyna Ostaszewska-Bolek

asystentka stom. Zuzanna Kukla

higienistka stom. Sylwia Janny

higienistka stom. Magdalena Wantulok

higienistka stom. Izabela Jastrzębska

recepcja: Klaudia Tesarczyk

recepcja: Karolina Kajzar

parallax background
 

Umów się na wizytę

+48 33 853 10 00