fbpx
O nas

Beskidzkie Centrum Stomatologii to profesjonalna i nowoczesna praktyka stomatologiczna, w której podstawową zasadą jest najwyższa jakość wykonywanych zabiegów w przyjaznej i kameralnej atmosferze.

Świadczymy szeroki zakres usług stomatologicznych na wysokiej klasy sprzęcie niemieckiej firmy KaVo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo. Wszystkie pomieszczenia naszego centrum są klimatyzowane i przystosowane dla pacjentów niepełnosprawnych.
Nasz zespół:
lek. stom. Joanna Wasilewska-Tomica

Ukończyła Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 2003r. Doświadczenie zawodowe zdobywała na wielu kursach i warsztatach szkoleniowych w zakresie stomatologii ogólnej.

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyce i ortodoncji. Uwielbia dzieci, swoją delikatnością potrafi zjednać sobie najbardziej wystraszonego małego pacjenta.

Certyfikaty i wyróżnienia
lek. stom. Jakub Gałaszek

Ukończył Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w roku 2007. Staż odbył w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu.

Konsekwentnie podnosi swoje kwalifikacje, które poparte są licznymi certyfikatami.

Zainteresowania: chirurgia stomatologiczna i implantologia.

Certyfikaty i wyróżnienia
lek. stom. Katarzyna Wojcieszyn

Ukończyła Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. Specjalizuje się zawodowo w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji z użyciem mikroskopu.

Certyfikaty i wyróżnienia
Pielęgniarka / Pomoc stomatologiczna Krystyna Ostaszewska-Bolek
higienistka stom. Cieszysława Płusa
higienistka stom. Sylwia Janny
a. stom. Aleksandra Bujok
menager Kaja Długosz
© 2019 Beskidzkie Centrum Stomatologii. Wszelkie Prawa Zastrzeżone